Toernooien van Badminton Nederland

DatumToernooi
2018
13-10 t/m 13-10Junior Master Cup 2018
11-10 t/m 11-10Yonex Dutch Open Bedrijventoernooi 2018
08-09 t/m 08-09Kick Off Eredivisie 2018-2019
03-09 t/m 13-05Bondscompetitie 2018/2019
23-06 t/m 24-06NK Regio teams 2018
09-06 t/m 10-06Nederlandse Jeugd Kampioenschappen 2018
26-05 t/m 26-05FINALE VANDEKOLK Hypotheken Cup 2018
19-05 t/m 19-05Finale Junior Master Circuit 2017-2018
21-04 t/m 21-04Remmerden NK Aangepast badminton 2018
07-04 t/m 07-04VSV Marathon JGP 2018
10-03 t/m 10-03finale landskampioenschap 2018
03-03 t/m 04-03NVK 2018
22-02 t/m 07-06FLEET Herendubbel Veteranencompetitie 2018
18-02 t/m 09-06Fleet Veteranencompetitie 2018
05-02 t/m 26-05VANDEKOLK Hypotheken Cup 2018
03-02 t/m 03-02FZ FORZA Nationaal Jeugdtoernooi FORZA NK 2018
02-02 t/m 04-02FZ Forza NK 2018
2017
25-11 t/m 26-11Brabantse Badmintonkampioenschappen 2017
14-10 t/m 14-10Junior Master Cup 2017
13-10 t/m 13-10NSK BADMINTON 2017
12-10 t/m 12-10YDO : Met en Co Bedrijventoernooi 2017
11-10 t/m 11-10BOX-game & 3v3 toernooi 2017
30-09 t/m 30-09MGS 2017
09-09 t/m 09-09Kick off Eredivisie 2017-2018
28-08 t/m 10-03Bondscompetitie 2017/2018
24-06 t/m 25-06NK Regio teams 2017
24-06 t/m 25-06ParagamesBreda! 2017
10-06 t/m 11-06Carlton Nederlandse Jeugd Kampioenschappen 2017
27-05 t/m 27-05Finale Carlton GT Cup 2017
20-05 t/m 20-05Finale Junior Master Circuit 2016-2017
22-04 t/m 23-04Remmerden NK Aangepast Badminton 2017
08-04 t/m 08-04VSV Marathon Jeugd Grand Prix 2017
11-03 t/m 11-03Finale Eredivisie 2017
04-03 t/m 05-03Carlton NVK 2017
28-02 t/m 08-04Copy of test nh inschrijvin
19-02 t/m 20-05FLEET Veteranencompetitie 2017
06-02 t/m 27-05Carlton Gt Cup 2017
04-02 t/m 04-02Nationaal Jeugdtoernooi NK Almere 2017
03-02 t/m 13-03test nh inschrijvin
03-02 t/m 05-02Carlton NK 2017
2016
15-10 t/m 15-10Junior Master Cup 2016
10-09 t/m 10-09Kick off Carlton Eredivisie 2016-2017
24-08 t/m 12-02Carlton Bondscompetitie 2016-2017
18-06 t/m 19-06NK Regio teams 2016
28-05 t/m 29-05Nederlandse Jeugdkampioenschappen Badminton 2016
21-05 t/m 21-05Finale Carlton Gt Cup 2016
14-05 t/m 14-05Junior Master Finale 2016
14-05 t/m 14-05VSV Marathon Jeugd Grandprix 2016
16-04 t/m 17-04NK Aangepast Badminton 2016
05-03 t/m 06-03Carlton Nederlandse Veteranen Kampioenschappen 2016
14-02 t/m 21-05FLEET Veteranencompetitie 2016
14-02 t/m 21-05Veteranencompetitie 2016
13-02 t/m 13-02Finale Landskampioenschap Carlton Eredivisie
08-02 t/m 22-04Carlton GT Cup 2016
06-02 t/m 06-02Nationaal Jeugd Toernooi CNK Almere 2016
05-02 t/m 07-02Carlton NK 2016
02-02 t/m 02-02bedrijventoernooi BBD 2016
2015
21-11 t/m 22-11Regio Centrum Senioren Kampioenschappen 2015
10-10 t/m 10-10Junior Master Cup 2015
19-09 t/m 20-09ParagamesBreda! 2015
13-09 t/m 13-09Kick-off Carlton Eredivisie 2015-2016
31-08 t/m 18-01Carlton Bondscompetitie 2015/2016
20-06 t/m 21-06NK Regio teams 2015
30-05 t/m 31-05Nederlandse Jeugdkampioenschappen 2015
16-05 t/m 16-05Junior Master Finale 2015
02-05 t/m 02-05Finale Carlton Gt Cup 2015
18-04 t/m 19-04NK Aangepast Badminton 2015
21-02 t/m 21-02Finale Landskampioenschap Carlton Eredivisie 2015
08-02 t/m 13-06FLEET Veteranencompetitie 2015
02-02 t/m 02-05Carlton GT Cup 2015
01-02 t/m 01-023e ABC '14 mixtoernooi 2015
31-01 t/m 31-01CARLTON JUNIOR CHALLENGE 2015
30-01 t/m 01-02Carlton NK 2015
2014
11-10 t/m 11-10Junior Master Cup 2014
01-09 t/m 23-02Carlton Bondscompetitie 2014-2015
21-06 t/m 22-06NK Regio teams 2014
31-05 t/m 01-06Nederlandse Jeugdkampioenschappen 2014
24-05 t/m 24-05Carlton GT Cup 2014 - Finaledag
17-05 t/m 17-05Junior Master Finale 2014
12-04 t/m 13-04NK Aangepast Badminton 2014
22-02 t/m 22-02Finale Carlton Eredivisie 2013-2014
16-02 t/m 14-06Badminton 35+ Champions Tour 2014
03-02 t/m 28-04Carlton GT Cup 2014
01-02 t/m 01-02Nationaal Jeugdtoernooi CNK Almere
31-01 t/m 02-02Carlton NK 2014
2013
13-12 t/m 13-12Interland Nederland - Belgiƫ
19-10 t/m 20-10Carlton GT 1- AA Drink Junior Masters 2013
13-10 t/m 13-10ParagamesBreda!
12-10 t/m 12-10BBN Junior Master Cup 2013
26-08 t/m 17-02Carlton Bondscompetitie 2013-2014
22-06 t/m 23-06NK Regio teams 2013
15-06 t/m 15-06Carlton GT Cup 2013 - Finaledag
01-06 t/m 02-06Nederlandse Jeugdkampioenschappen 2013
18-05 t/m 18-05Badminton Business Netwerk Junior Master Finale 2013
26-04 t/m 28-046 Nations U17 te Arnhem Netherlands
25-04 t/m 26-046 Nations U17 te Arnhem Netherlands (TeamEvent)
20-04 t/m 21-04NK aangepast 2013
25-03 t/m 14-04Clubkampioenschappen Martinus Amstelveen 2013
23-02 t/m 23-02Finale Play Off Carlton Eredivisie 2013
04-02 t/m 15-06Carlton GT Cup 2013
03-02 t/m 08-06Badminton Business Netwerk 35+ Champions Tour 2013
01-02 t/m 03-02Carlton NK 2013
2012
13-10 t/m 13-10Badminton Business Netwerk Junior Master Cup 2012
27-08 t/m 11-02Carlton bondscompetitie 2012-2013
23-06 t/m 24-06NK Regio teams 2012
16-06 t/m 17-06Finale Carlton Gt Cup 2012
02-06 t/m 03-06Nederlandse Jeugdkampioenschappen 2012
19-05 t/m 19-05Badminton Business Netwerk Junior Master Finale 2012
08-05 t/m 08-05Interland Nederland - Duitsland
21-04 t/m 22-04NK Aangepast Badminton 2012
07-04 t/m 02-06Heren Alkmaar 1
26-02 t/m 16-06Badminton Business Netwerk 35+ Competitie 2012
26-02 t/m 10-03Promotie degradatie wedstrijden 2011-2012
25-02 t/m 25-02Finale Play Off 2012
06-02 t/m 17-06Carlton GT CUP 2012
03-02 t/m 05-02NK 2012
2011
04-11 t/m 26-11testjc2012
15-10 t/m 15-10Badminton Business Netwerk Junior Master Cup 2011
09-09 t/m 19-02bondscompetitie 2011-2012
25-06 t/m 26-06NK Regio teams
04-06 t/m 04-06Badminton Business Netwerk Junior Master Finale 2011
21-05 t/m 22-05NJK2011
10-04 t/m 18-06Badminton Business Netwerk 35+ Competitie 2011
09-04 t/m 10-04NK aangepast Badminton 2011
09-04 t/m 09-04finale Eredivisie 2010-2011
01-03 t/m 12-06Carlton Gt Cup 2011
04-02 t/m 06-02NK 2011
07-01 t/m 07-01Demo tourn
2010
13-09 t/m 28-03Test december 2010
05-09 t/m 03-04Bondscompetitie 2010-2011
19-06 t/m 20-06Regio team kampioenschap junioren 2010
13-06 t/m 13-06Blauwestadhoeve Speed Event
12-06 t/m 13-06Nationaal Kampioenschap Regio Teams 2010 (senioren en U 19)
30-05 t/m 30-05Vier Bonden Toernooi
29-05 t/m 29-05Junior Master Finale U11, U13 en U15 2010
22-05 t/m 23-05NJK2010
30-03 t/m 01-05Badminton Nederland Play Offs 2010
19-02 t/m 21-028 Nations U15 te Arnhem Netherlands
18-02 t/m 19-02Landentoernooi 8 Nations U15
09-02 t/m 13-06Carlton GT Cup 2010
29-01 t/m 31-01NK 2010
2009
05-09 t/m 03-04Bondscompetitie 2009-2010
05-09 t/m 14-03Bondscompetitie 2009-2010- TEST
14-06 t/m 14-06speedbadminton voorbeeld
06-06 t/m 07-06Regio Masters junioren 2009
30-05 t/m 30-05Junior Master Finale 2009
16-05 t/m 17-05Regio Masters 2009
01-04 t/m 01-04Het grote virtuele NBB toernooi
28-03 t/m 29-03Nederlandse Jeugd Kampioenschappen 2009
03-02 t/m 03-05Carlton GT Cup 2009
30-01 t/m 01-02NK 2009
01-01 t/m 06-01competitie wz
2008
15-11 t/m 16-11DUINWIJCK SENIORS INTERNATIONAL SIX NATIONS
15-11 t/m 16-11Regionale Jeugdkampioenschappen Noord Holland 2008
15-11 t/m 16-11Regionale Seniorenkampioenschappen Noord Holland 2008
13-11 t/m 14-11DUINWIJCK SENIORS INTERNATIONAL SIX NATIONS TEAMS
13-09 t/m 22-02Bondscompetitie 0809
07-08 t/m 07-08textcom
14-06 t/m 15-06NK aangepast badminton 2008
07-06 t/m 08-06Regio Masters 2008
31-05 t/m 31-05Fixture
31-05 t/m 31-05Junior Master Finale 2008
13-04 t/m 05-07Team Tennis NCL 2008
12-04 t/m 13-04Nederlandse Jeugd Kampioenschappen 2008
10-04 t/m 10-04Nederlandse Kampioenschappen Politie 2008
22-03 t/m 24-036 nations U19 te Arnhem Netherlands
20-03 t/m 22-036 Nations U19 te Arnhem Netherlands (TeamEvent)
17-03 t/m 06-04Clubkampioen schappen Martinus Amstelveen 2008
26-02 t/m 04-05Multimate Cup 2008
01-02 t/m 03-02Nederlands Kampioenschap 2008
2007
06-10 t/m 06-10Special Continent match for the Deaf
29-09 t/m 01-101st World Deaf Badminton Team Championships 2007
28-09 t/m 06-102nd World Deaf Badminton Championship
16-09 t/m 16-09Zeemacht Rol
16-09 t/m 16-09zeemachtstaand
27-08 t/m 01-02Bondscompetitie 2007-2008
09-06 t/m 10-06Regio Masters 2007
02-06 t/m 02-06Junior Master Finale 2007
19-05 t/m 20-05AADrinkCup2007
26-04 t/m 29-046 nations U17 te Arnhem NEDERLAND
26-04 t/m 29-046 Nations U17 Team Event te Arnhem NEDERLAND
21-04 t/m 22-04Nederlandse Jeugdkampioenschappen 2007 - 17 en - 13
24-03 t/m 25-03Nederlandse Jeugd Kampioenschappen U19&U15 2007
02-02 t/m 04-02NK 2007
2006
22-10 t/m 22-10zeemachtrol
22-10 t/m 22-10zeemachtstaand
23-09 t/m 05-11TopLiga
16-09 t/m 17-09CVB Bank Junior Master Toernooi BC Duinwijck 2006
08-09 t/m 20-05Competitie Regio Zuid West 2006-2007
08-09 t/m 28-01Competitie Regio Noord Holland 2006-2007
07-09 t/m 28-03Competitie Regio Oost 2006-2007
05-09 t/m 18-02Competitie Regio Noord-Brabant 2006-2007
03-09 t/m 17-02Competitie Regio Centrum 2006-2007
01-09 t/m 28-01Competitie Regio Limburg 2006-2007
24-08 t/m 01-03Competitie Regio Noord 2006-2007
24-08 t/m 21-02Competitie Regio Noord 2006-2007
10-06 t/m 11-06Regio Masters 2006
27-05 t/m 27-05Junior Master Finale
22-04 t/m 23-04Nederlandse Jeugd Kampioenschappen U19&U15
25-03 t/m 26-03Nederlandse jeugd kampioenschappen -17 -13 2006
20-03 t/m 02-04Clubkampioenschappen Martinus Amstelveen
17-03 t/m 18-03club kampioenschappen 2006
16-03 t/m 19-03Van Zundert Velo Dutch Open International 2006
01-03 t/m 05-03Dutch Junior 2006
03-02 t/m 05-02NK 2006
01-02 t/m 18-02Bondscompetitie 2006-2007
2005
25-09 t/m 25-09Zeemacht rol
25-09 t/m 25-09Zeemacht staand
21-05 t/m 21-05NK Rol
21-05 t/m 21-05NK Staand
21-05 t/m 21-05NK Zitters
16-04 t/m 17-04Nederlandse Jeugdkampioenschappen U 17 & U 13
09-04 t/m 10-04NJK -19 -15, 9 en 10 april 2005
23-03 t/m 27-03European Junior Championships 2005
19-03 t/m 22-03European Junior Team Championships 2005
05-03 t/m 06-03Nederlandse Veteranen Kampioenschappen 2005
16-02 t/m 20-02Dutch Junior 2005
04-02 t/m 06-02NK 2005
2004
13-11 t/m 14-11Limburgse Kampioenschappen 2004
23-10 t/m 24-10CVB Bank Duinwijck Junior Master Toernooi 2004
29-09 t/m 03-10Yonex Dutch Open 2004
09-06 t/m 13-06Europe Cup 2004
08-05 t/m 09-05Meteoor Satellite 2004
17-04 t/m 18-04NJK U17 U13 2004
25-03 t/m 28-03Asics Velo Dutch International
13-03 t/m 14-03Nederlandse Jeugd Kampioenschappen 2004
03-03 t/m 07-03Dutch Junior 2004
2003
16-09 t/m 21-09Yonex Dutch Open 2003
01-06 t/m 01-06Bert Filon Veteranen Toernooi
12-04 t/m 13-04Nederlands Jeugd Kampioenschap U17 en U13, 2003
27-03 t/m 30-03VELO DUTCH INTERNATIONAL 2003
18-03 t/m 23-032003 World Team Championships
15-03 t/m 16-03Nederland Jeugd Kampioenschap U19 en U15, 2003
08-03 t/m 09-03Nederlands Veteranen Kampioenschap 2003
01-03 t/m 02-03AA DRINK JUNIOR MASTER
26-02 t/m 02-03Toyota Kooyman & De Groot Dutch Junior 2003
31-01 t/m 02-02NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP 2003
2002
22-10 t/m 27-10RUTAC HOLLAND OPEN 2002
12-10 t/m 13-10Satellite Finale
20-04 t/m 21-04Nederlands Jeugdkampioenschap, U17 en U13, 2002
28-03 t/m 31-03GAKON-VELO DUTCH INTERNATIONAL 2002
23-03 t/m 24-03Nederlands Jeugdkampioenschap 2002 U-19 en U-15
27-02 t/m 03-03Toyota Kooyman & de Groot Dutch Junior 2002
17-02 t/m 24-02Thomas & Uber Cup
01-02 t/m 03-02NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP BADMINTON 2002
2001
10-10 t/m 14-10RUTAC HOLLAND OPEN 2001
26-05 t/m 27-05Nederlands Jeugd Kampioenschap 2001 U17 en U13
29-03 t/m 01-04GAKON-VELO DUTCH INTERNATIONAL 2001
24-03 t/m 25-03Nederlands Jeugd Kampioenschap 2001 U-19 en U-15
02-02 t/m 04-02NK BADMINTON 2001