2024 |
12-05 t/m 12-05 | 2024 19th TRILAN TOURNAMENT | BC Trilan | |
20-04 t/m 21-04 | BC Smashing Senioren Open 2024 | BC Smashing | |
13-04 t/m 14-04 | Decorette Master BCAmersfoort 2024 | BC Amersfoort | Amersfoort |
16-03 t/m 16-03 | BC Mariken Seniorentoernooi 2024 | BC Mariken | Nijmegen |
2023 |
11-09 t/m 29-04 | Bondscompetitie 2023-2024 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
27-05 t/m 27-05 | Badmintonplanet Eind-Best Toernooi 2023 | BC Alouette | Best |
29-04 t/m 30-04 | VICTOR Conquesto Master / 4 / 6 / 8 toernooi 2023 | Conquesto | Zoetermeer |
25-03 t/m 25-03 | BC Mariken Seniorentoernooi 2023 | BC Mariken | Nijmegen |
18-03 t/m 19-03 | Decorette BCAmersfoort Master Toernooi 2023 | BC Amersfoort | Amersfoort |
25-02 t/m 25-02 | 2023- Open BECA 2000- pouletoernooi | BECA 2000 | |
20-02 t/m 20-05 | Kwalificatie VANDEKOLK Hypotheken Cup 2023 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
2022 |
12-09 t/m 13-02 | Bondscompetitie 2022-2023 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
2021 |
04-09 t/m 05-09 | Start-Up toernooi 2021 | BC de Zwaluwen | Prinsenbeek |
01-09 t/m 23-05 | Bondscompetitie 2021-2022 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
2020 |
01-09 t/m 03-05 | Bondscompetitie 2020-2021 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
18-04 t/m 19-04 | CANCELED - 2020 17th Alpheios Trilan Tournament | BC Trilan | |
28-03 t/m 28-03 | BC Mariken Seniorentoernooi 2020 | BC Mariken | Nijmegen |
14-03 t/m 15-03 | BC'67 Veghel Seniorentoernooi 2020 | BC'67 Veghel | |
2019 |
23-11 t/m 24-11 | Regio Centrum Senioren Kampioenschappen 2019 | Regio Centrum | |
02-09 t/m 01-06 | Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
08-06 t/m 08-06 | Badmintonplanet Eind-Best Toernooi 2019 | BC Alouette | Best |
27-04 t/m 28-04 | Conquesto Master / 4 / 6 / 8 - toernooi 2019 | Conquesto | Zoetermeer |
13-04 t/m 14-04 | 2019 16th Trilan Tournament | BC Trilan | |
06-04 t/m 06-04 | Mariken Seniorentoernooi 2019 | BC Mariken | Nijmegen |
16-03 t/m 17-03 | BC '67 Veghel senioren toernooi 2019 | BC'67 Veghel | |
02-03 t/m 03-03 | 2019- Open BECA 2000 | BECA 2000 | |
11-02 t/m 18-05 | VANDEKOLK Hypotheken CUP 2019 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
2018 |
24-11 t/m 25-11 | Regio Centrum Senioren Kampioenschappen 2018 | Regio Centrum | |
03-09 t/m 13-05 | Bondscompetitie 2018/2019 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
19-05 t/m 19-05 | Badmintonplanet Eind-Best Toernooi 2018 | BC Alouette | Best |
12-05 t/m 13-05 | Rijncup 2018 | B.C. de Lobbers | Wageningen |
28-04 t/m 29-04 | GOB Zoetermeer Conquesto Master / 4 / 6 / 8 - toernooi 2018 | Conquesto | Zoetermeer |
07-04 t/m 08-04 | AviAir Master 4 6 toernooi Almere 2018 | BV Almere | |
31-03 t/m 01-04 | Open Dongense Badmintonkampioenschappen 2018 | BC Shot | |
17-03 t/m 18-03 | BC'67 Veghel seniorentoernooi 2018 | BC'67 Veghel | |
11-03 t/m 11-03 | 2018 TRILAN CLUBKAMPIOEN | BC Trilan | |
05-02 t/m 26-05 | VANDEKOLK Hypotheken Cup 2018 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
2017 |
25-11 t/m 26-11 | Limburgse Kampioenschappen 2017 | Regio Limburg | |
28-08 t/m 10-03 | Bondscompetitie 2017/2018 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
22-04 t/m 23-04 | 2017 14th Trilan Tournament | BC Trilan | |
18-03 t/m 19-03 | BC Mariken Seniorentoernooi 2017 | BC Mariken | Nijmegen |
2016 |
26-11 t/m 27-11 | Limburgse Kampioenschappen 2016 | Regio Limburg | |
24-08 t/m 12-02 | Carlton Bondscompetitie 2016-2017 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
28-05 t/m 28-05 | Badmintonplanet Eind-Best toernooi 2016 | BC Alouette | Best |
30-04 t/m 01-05 | VANDEKOLK Hypotheken - Conquesto Master (1-4-6-8) toernooi 2016 | Conquesto | Zoetermeer |
16-04 t/m 17-04 | 2016 13th FLEET Trilan Tournament | BC Trilan | |
02-04 t/m 03-04 | BC Mariken Seniorentoernooi 2016 | BC Mariken | Nijmegen |
28-02 t/m 28-02 | 2016 TRILAN CLUBKAMPIOEN | BC Trilan | |
2015 |
21-11 t/m 22-11 | Limburgse Kampioenschappen 2015 | Regio Limburg | |
31-08 t/m 18-01 | Carlton Bondscompetitie 2015/2016 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
02-05 t/m 02-05 | Finale Carlton Gt Cup 2015 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
02-02 t/m 02-05 | Carlton GT Cup 2015 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
2014 |
15-11 t/m 16-11 | Limburgse Kampioenschappen 2014 | Regio Limburg | |
01-09 t/m 23-02 | Carlton Bondscompetitie 2014-2015 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
12-04 t/m 13-04 | 2014 11th Trilan Tournament | BC Trilan | |
2013 |
26-08 t/m 17-02 | Carlton Bondscompetitie 2013-2014 | Badminton Nederland | |
20-04 t/m 21-04 | 2013 10th TRILAN TOURNAMENT (1,4,6,8) | BC Trilan | |
2012 |
27-08 t/m 11-02 | Carlton bondscompetitie 2012-2013 | Badminton Nederland | |
09-06 t/m 10-06 | 38th Carlton GT International Tournament Master BC Victoria 2012 | BC Victoria | |
21-04 t/m 22-04 | 2012 9th Trilan Tournament (1,4,6,8) | BC Trilan | |
2011 |
12-11 t/m 13-11 | Limburgse Kampioenschappen 2011 | Regio Limburg | |
09-09 t/m 19-02 | bondscompetitie 2011-2012 | Badminton Nederland | |
03-09 t/m 04-09 | 37th Carlton GT International Tournament | BC Victoria | |
16-04 t/m 17-04 | 2011 8th BC Trilan Tournament (1,4,6,8) | BC Trilan | |
01-03 t/m 12-06 | Carlton Gt Cup 2011 | Badminton Nederland | |
12-02 t/m 13-02 | Limburgse Jeugdkampioenschappen 2011 | Regio Limburg | |
2010 |
13-11 t/m 14-11 | Limburgse Kampioenschappen 2010 | Regio Limburg | |
05-09 t/m 03-04 | Bondscompetitie 2010-2011 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
04-09 t/m 05-09 | 36th Carlton GT International Tournament | BC Victoria | |
17-04 t/m 18-04 | 2010 7th CARLTON BC TRILAN TOURNAMENT (1,4,6,8) | BC Trilan | |
20-03 t/m 21-03 | Rabobank Almere Satellite Categorie 4 Categorie 6 Toernooi 2010 | BV Almere | |
06-02 t/m 07-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2010 | Regio Limburg | |
2009 |
27-12 t/m 28-12 | Rabobank Seniorentoernooi BC Schijndel 2009 | BC Schijndel | Schijndel |
14-11 t/m 15-11 | Limburgse Kampioenschappen 2009 | Regio Limburg | |
05-09 t/m 03-04 | Bondscompetitie 2009-2010 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
05-09 t/m 14-03 | Bondscompetitie 2009-2010- TEST | Badminton Nederland | |
05-09 t/m 06-09 | 35th Carlton GT International Tournament | BC Victoria | |
16-05 t/m 17-05 | Regio Masters 2009 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
18-04 t/m 19-04 | 2009 BC TRILAN Seniorencircuit Zuid (1,4,6,8) | BC Trilan | |
07-03 t/m 08-03 | Open Toernooi BC Geldrop 2009 | BC Geldrop | |
14-02 t/m 15-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2009 | Regio Limburg | |
07-02 t/m 08-02 | Actemium Senioren Toernooi 2009 | BC'67 Veghel | |
2008 |
27-12 t/m 28-12 | Rabobank BC Schijndel Seniorentoernooi 2008 | BC Schijndel | Schijndel |
15-11 t/m 16-11 | Limburgse Kampioenschappen 2008 | Regio Limburg | |
14-09 t/m 08-02 | Competitie Limburg 0809 | Regio Limburg | |
13-09 t/m 22-02 | Bondscompetitie 0809 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
06-09 t/m 07-09 | BC Victoria Carlton Satellite 2008 | BC Victoria | |
19-04 t/m 20-04 | 2008 BC TRILAN SRC-TOERNOOI (1,4,6,8) | BC Trilan | |
16-02 t/m 17-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2008 | Regio Limburg | |
2007 |
17-11 t/m 18-11 | Limburgse Senioren Kampioenschappen 2007 | Regio Limburg | |
16-09 t/m 09-02 | Competitie Limburg 2007-2008 | Regio Limburg | |
17-03 t/m 18-03 | Keep Fit 17 18 maart BC | BC Keep Fit | Gulpen |
24-02 t/m 25-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2007 | Regio Limburg | |
2006 |
16-12 t/m 17-12 | BBC_JRC2006 | BBC'77 | |
18-11 t/m 19-11 | Limburgse Senioren Kampioenschappen 2006 | Regio Limburg | |
01-09 t/m 28-01 | Competitie Regio Limburg 2006-2007 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
22-04 t/m 23-04 | 2006 Cycle Shop Toernooi | BC Trilan | |
18-02 t/m 19-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2006 | Regio Limburg | |
2005 |
19-11 t/m 20-11 | Limburgse Senioren Kampioenschappen 2005 | Regio Limburg | |
10-09 t/m 11-09 | BC SCC JRT 2005 | BC SCC | |
14-05 t/m 15-05 | Roermond JRT 2005 | BC Roermond | |
26-02 t/m 27-02 | Silenko JRT 2005 | Andraste | |
12-02 t/m 13-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2005 | Regio Limburg | |
2004 |
18-12 t/m 19-12 | BBC2004 | BBC'77 | |
13-11 t/m 14-11 | Limburgse Kampioenschappen 2004 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
07-02 t/m 08-02 | silenko jeugdranglijst toernooi 2004 | Andraste | |
2003 |
01-02 t/m 02-02 | silenko robasport jeugdranglijst toernooi 2003 | Andraste | |