2024 |
12-05 t/m 12-05 | 2024 19th TRILAN TOURNAMENT | BC Trilan | |
09-03 t/m 09-03 | Café Wijngracht 9 Dubbeltoernooi 2024 | BBC'77 | |
19-02 t/m 20-05 | Dataweb Badminton Cup 2024 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
2023 |
11-09 t/m 29-04 | Bondscompetitie 2023-2024 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
02-04 t/m 02-04 | 2023 TRILAN CLUBKAMPIOEN | BC Trilan | |
2022 |
12-09 t/m 13-02 | Bondscompetitie 2022-2023 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
25-06 t/m 02-07 | Finale NK Competitieteams 2022 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
2021 |
01-09 t/m 23-05 | Bondscompetitie 2021-2022 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
2020 |
08-03 t/m 08-03 | 2020 TRILAN CLUBKAMPIOEN | BC Trilan | |
2019 |
11-05 t/m 11-05 | 12e KEEP FIT TOERNOOI 2019 - DUBBEL & MIX CAT. 2, 4 & 6 | BC Keep Fit | Gulpen |
13-04 t/m 14-04 | 2019 16th Trilan Tournament | BC Trilan | |
30-03 t/m 30-03 | BBC'77 dubbeltoernooi 2019 | BBC'77 | |
11-02 t/m 18-05 | VANDEKOLK Hypotheken CUP 2019 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
03-02 t/m 03-02 | 2019 TRILAN CLUBKAMPIOEN | BC Trilan | |
2018 |
24-11 t/m 25-11 | Limburgse Kampioenschappen 2018 | Regio Limburg | |
03-09 t/m 13-05 | Bondscompetitie 2018/2019 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
19-05 t/m 19-05 | Badmintonplanet Eind-Best Toernooi 2018 | BC Alouette | Best |
24-03 t/m 24-03 | BBC'77 dubbeltoernooi 2018 | BBC'77 | |
11-03 t/m 11-03 | 2018 TRILAN CLUBKAMPIOEN | BC Trilan | |
03-03 t/m 04-03 | Geldropse Open Kampioenschappen 2018 | BC Geldrop | |
24-02 t/m 24-02 | BC Delft 2-4-6 Toernooi | BC Delft | |
05-02 t/m 26-05 | VANDEKOLK Hypotheken Cup 2018 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
2017 |
25-11 t/m 26-11 | Limburgse Kampioenschappen 2017 | Regio Limburg | |
28-08 t/m 10-03 | Bondscompetitie 2017/2018 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
10-06 t/m 11-06 | Carlton Nederlandse Jeugd Kampioenschappen 2017 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
22-04 t/m 23-04 | 2017 14th Trilan Tournament | BC Trilan | |
25-03 t/m 25-03 | 40 jaar BBC'77 dubbeltoernooi | BBC'77 | |
19-02 t/m 19-02 | 2017 TRILAN CLUBKAMPIOEN | BC Trilan | |
06-02 t/m 27-05 | Carlton Gt Cup 2017 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
2016 |
27-12 t/m 28-12 | De Wit Schijndel Seniorentoernooi BCS 2016 | BC Schijndel | Schijndel |
26-11 t/m 27-11 | Limburgse Kampioenschappen 2016 | Regio Limburg | |
24-08 t/m 12-02 | Carlton Bondscompetitie 2016-2017 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
16-04 t/m 17-04 | 2016 13th FLEET Trilan Tournament | BC Trilan | |
28-02 t/m 28-02 | 2016 TRILAN CLUBKAMPIOEN | BC Trilan | |
20-02 t/m 21-02 | BC'67 Veghel Senioren toernooi 2016 | BC'67 Veghel | |
2015 |
21-11 t/m 22-11 | Limburgse Kampioenschappen 2015 | Regio Limburg | |
31-08 t/m 18-01 | Carlton Bondscompetitie 2015/2016 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
30-05 t/m 31-05 | Nederlandse Jeugdkampioenschappen 2015 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
23-05 t/m 23-05 | Badmintonplanet Eind-Best toernooi 2015 | BC Alouette | Best |
09-05 t/m 10-05 | KEEP FIT TOERNOOI 2015 (4,6,8) | BC Keep Fit | Gulpen |
02-05 t/m 02-05 | Finale Carlton Gt Cup 2015 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
18-04 t/m 19-04 | 2015 12th Trilan Tournament | BC Trilan | |
21-02 t/m 22-02 | Junior Master BV Van Zijderveld 2015 | BV Van ZIjderveld | |
07-02 t/m 08-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2015 | Regio Limburg | |
02-02 t/m 02-05 | Carlton GT Cup 2015 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
2014 |
27-12 t/m 28-12 | Yonex Badmintonplanet Seniorentoernooi BC Schijndel 2014 | BC Schijndel | Schijndel |
15-11 t/m 16-11 | Limburgse Kampioenschappen 2014 | Regio Limburg | |
01-09 t/m 23-02 | Carlton Bondscompetitie 2014-2015 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
21-06 t/m 22-06 | NK Regio teams 2014 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
31-05 t/m 01-06 | Nederlandse Jeugdkampioenschappen 2014 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
17-05 t/m 17-05 | Junior Master Finale 2014 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
10-05 t/m 11-05 | KEEP FIT TOERNOOI 2014 (4,6,8) | BC Keep Fit | Gulpen |
03-05 t/m 04-05 | 2014- Junior Master BECA 2000 | BECA 2000 | |
12-04 t/m 13-04 | 2014 11th Trilan Tournament | BC Trilan | |
22-03 t/m 23-03 | Trofea Junior Master Almere 2014 | BV Almere | |
15-03 t/m 16-03 | Geldropse Open Kampioenschappen 2014 | BC Geldrop | |
23-02 t/m 23-02 | BC Smash Open 2014 | BC Smash Berg en Terblijt | |
15-02 t/m 16-02 | LJK 2014 | Regio Limburg | |
04-01 t/m 04-01 | Badmintonplanet Start-Best toernooi 2014 | BC Alouette | Best |
2013 |
30-12 t/m 30-12 | CIYT teamtournament 2013 U11_U13 | Regio Limburg | |
30-12 t/m 30-12 | CIYT teamtournament 2013 U15 | Regio Limburg | |
30-12 t/m 30-12 | CIYT teamtournament 2013 U17_U19 | Regio Limburg | |
28-12 t/m 29-12 | Carlton International Youth Tournament 2013 U17 | BC Victoria | |
21-12 t/m 22-12 | AVS JRC2013 | BBC'77 | |
09-11 t/m 10-11 | Limburgse Kampioenschappen 2013 | Regio Limburg | |
02-09 t/m 20-01 | Limburg Regio competitie 2013-2014 | Regio Limburg | |
26-08 t/m 17-02 | Carlton Bondscompetitie 2013-2014 | Badminton Nederland | |
22-06 t/m 23-06 | NK Regio teams 2013 | Badminton Nederland | |
08-06 t/m 09-06 | 39th Carlton GT International Tournament 2013 BC Victoria | BC Victoria | |
01-06 t/m 02-06 | Nederlandse Jeugdkampioenschappen 2013 | Badminton Nederland | |
18-05 t/m 19-05 | ---RSL--- BC Roermond Jeugd JRC 2013 | BC Roermond | |
11-05 t/m 12-05 | Junior Masters BC Tilburg 2013 | BC Tilburg | |
04-05 t/m 05-05 | 2013- Junior Master BECA 2000 | BECA 2000 | |
20-04 t/m 21-04 | Junior Master Gulicktoernooi 2013 | BC Olympia’56 | |
13-04 t/m 14-04 | Junior Master BCRS 2013 | BCRS | |
06-04 t/m 07-04 | JRT BC Weert'67 2013 | BC Weert '67 | |
23-03 t/m 24-03 | Trofea Junior Master Almere 2013 | BV Almere | |
16-03 t/m 17-03 | jeugd ranglijst toernooi BC Victoria 2013 | BC Victoria | |
23-02 t/m 24-02 | Junior Master BV Van Zijderveld 2013 | BV Van ZIjderveld | |
16-02 t/m 17-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2013 | Regio Limburg | |
2012 |
30-12 t/m 30-12 | Carlton International Youth Tournament 2012 - Team Tournament - U11& U13 | Regio Limburg | |
30-12 t/m 30-12 | Carlton International Youth Tournament 2012 - Team Tournament U 17 & U 19 | Regio Limburg | |
30-12 t/m 30-12 | Carlton International Youth Tournament 2012 - Team Tournament U15 | Regio Limburg | |
28-12 t/m 29-12 | Carlton International Youth Tournament 2012 - U15 | BC Victoria | |
10-11 t/m 11-11 | Limburgse Kampioenschappen 2012 | Regio Limburg | |
20-10 t/m 21-10 | Carlton GT 1-AA Drink Junior Master 2012 | BC Amersfoort | Amersfoort |
10-09 t/m 21-01 | Regio Competitie Limburg 2012-2013 | Regio Limburg | |
08-09 t/m 09-09 | BC SCC JRT 2012 | BC SCC | |
02-06 t/m 03-06 | Nederlandse Jeugdkampioenschappen 2012 | Badminton Nederland | |
12-05 t/m 13-05 | KEEP FIT TOERNOOI 2012 (4,6,8) | BC Keep Fit | Gulpen |
21-04 t/m 22-04 | Junior Master Gulicktoernooi 2012 | BC Olympia’56 | |
14-04 t/m 15-04 | JRT BC Weert'67 2012 | BC Weert '67 | |
17-03 t/m 18-03 | Jeugd ranglijst circuit BC Victoria 2012 | BC Victoria | |
11-02 t/m 12-02 | Limburgse Jeugdkampioenschappen 2012 | Regio Limburg | |
2011 |
17-12 t/m 18-12 | AVS-JRC 2011 | BBC'77 | |
12-11 t/m 13-11 | Limburgse Kampioenschappen 2011 | Regio Limburg | |
12-09 t/m 23-01 | Regio Competitie Limburg 2011-2012 | Regio Limburg | |
10-09 t/m 11-09 | BC SCC JRT 2011 | BC SCC | |
11-06 t/m 12-06 | ---RSL--- BC Roermond Jeugd JRC 2011 | BC Roermond | |
23-04 t/m 23-04 | Junior Master Gulicktoernooi 2011 | BC Olympia’56 | |
16-04 t/m 17-04 | 2011 8th BC Trilan Tournament (1,4,6,8) | BC Trilan | |
09-04 t/m 10-04 | JRT BC Weert'67 2011 | BC Weert '67 | |
19-03 t/m 20-03 | Jeugd Ranglijst Circuit BC Victoria 2011 | BC Victoria | |
12-02 t/m 13-02 | Limburgse Jeugdkampioenschappen 2011 | Regio Limburg | |
2010 |
18-12 t/m 19-12 | BBC_JRC2010 | BBC'77 | |
18-09 t/m 13-02 | competitie regio Limburg1011 | Regio Limburg | |
11-09 t/m 12-09 | BC SCC JRT 2010 | BC SCC | |
22-05 t/m 23-05 | BC ROERMOND JRC 2010 | BC Roermond | |
10-04 t/m 10-04 | Junior Master Gulicktoernooi 2010 | BC Olympia’56 | |
03-04 t/m 04-04 | JRT BC Weert'67 2010 | BC Weert '67 | |
20-03 t/m 21-03 | Jeugd Ranglijst Circuit BC Victoria 2010 | BC Victoria | |
06-02 t/m 07-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2010 | Regio Limburg | |
2009 |
12-09 t/m 13-09 | BC SCC JRT 2009 | BC SCC | |
11-09 t/m 08-02 | Competitie Regio Limburg 2009-2010 | Regio Limburg | |
13-06 t/m 14-06 | 2009 clubkampioenschappen BC Trilan | BC Trilan | |
30-05 t/m 31-05 | BC Roermond JRC 2009 | BC Roermond | |
21-03 t/m 22-03 | BC Victoria Jeugd Ranglijst Toernooi 2009 | BC Victoria | |
14-02 t/m 15-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2009 | Regio Limburg | |
2008 |
14-09 t/m 08-02 | Competitie Limburg 0809 | Regio Limburg | |
30-08 t/m 31-08 | JRT BC SCC 2008 | BC SCC | |
15-03 t/m 16-03 | Jeugd Ranglijst Toernooi 2008 | BC Victoria | |
16-02 t/m 17-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2008 | Regio Limburg | |
2007 |
16-09 t/m 09-02 | Competitie Limburg 2007-2008 | Regio Limburg | |
15-04 t/m 15-04 | jeugd5_2007 | BBC'77 | |
24-02 t/m 25-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2007 | Regio Limburg | |
2006 |
01-09 t/m 28-01 | Competitie Regio Limburg 2006-2007 | Badminton Nederland | Nieuwegein |
07-05 t/m 07-05 | Jo Ernes toernooi | BBC'77 | |