2023 |
28-12 t/m 28-12 | CIYT 2023 Team tournament |
25-11 t/m 26-11 | DECATHLON LK 2023 |
02-10 t/m 05-02 | Limburg regio competitie 2023-2024 |
17-06 t/m 02-07 | Kwalificatie mannen NKC 2023 |
18-03 t/m 19-03 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2023 |
2022 |
30-12 t/m 30-12 | CIYT 2022 Team tournament |
26-11 t/m 27-11 | PERFLY Limburgse Kampioenschappen 2022 |
2021 |
27-11 t/m 28-11 | GEANNULEERD: Limburgse Kampioenschappen 2021 |
06-09 t/m 28-03 | Limburg regio competitie 2021-2022 |
2020 |
07-09 t/m 15-02 | Limburg regio competitie 2020-2021 |
21-03 t/m 21-03 | Limburg RKR 2019-2020 |
14-03 t/m 15-03 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2020 GEANNULEERD |
03-03 t/m 20-06 | Bekerwedstrijden Zuid Nederland 2020 GEANNULEERD |
2019 |
27-12 t/m 27-12 | DT Good Luck 2019 |
23-11 t/m 24-11 | Limburgse Kampioenschappen 2019 |
26-10 t/m 26-10 | Limburgs Para-Badminton Toernooi 2019 |
15-09 t/m 09-02 | Limburg regio competitie 2019-2020 |
07-06 t/m 07-06 | Olympic Moves Badminton 2019 |
16-03 t/m 17-03 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2019 |
2018 |
30-12 t/m 30-12 | CIYT 2018 teamtournament U11-U13 |
30-12 t/m 30-12 | CIYT 2018 teamtournament U15-U17 |
27-12 t/m 27-12 | BC Good Luck Dynamic Tennis 2018 |
24-11 t/m 25-11 | Limburgse Kampioenschappen 2018 |
27-10 t/m 27-10 | MGS & OLAK 2018 |
09-09 t/m 24-02 | Limburg regio competitie 2018-2019 |
15-04 t/m 15-04 | Limburg RKR 2017-2018 |
07-03 t/m 16-06 | Bekerwedstrijden Zuid Nederland 2018 |
17-02 t/m 18-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2018 |
2017 |
30-12 t/m 30-12 | CIYT 2017 U11-13-17-19 team tournament |
30-12 t/m 30-12 | CIYT 2017 U15 team tournament |
27-12 t/m 27-12 | BC Good Luck Dynamic Tennis 2017 |
25-11 t/m 26-11 | Limburgse Kampioenschappen 2017 |
28-10 t/m 28-10 | OLAK 2017 |
15-10 t/m 15-10 | BC Good Luck Clubkampioenschappen 2017 |
10-09 t/m 18-02 | Limburg regio competitie 2017-2018 |
30-04 t/m 30-04 | Limburg RKR 2016-2017 |
18-03 t/m 19-03 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2017 |
06-03 t/m 17-06 | Bekerwedstrijden Zuid Nederland 2017 |
2016 |
30-12 t/m 30-12 | CIYT 2016 U11-U13 team tournament |
30-12 t/m 30-12 | CIYT 2016 U15-U17-U19 team tournament |
27-12 t/m 27-12 | BC Good Luck Dynamic Tennis 2016 |
17-12 t/m 17-12 | J5-Springplanktoernooi BC Good Luck 2016 |
26-11 t/m 27-11 | Limburgse Kampioenschappen 2016 |
12-11 t/m 12-11 | MGS 2016 |
23-10 t/m 23-10 | OLAK 2016 |
11-09 t/m 01-03 | Limburg regio competitie 2016-2017 |
22-05 t/m 22-05 | BC Good Luck Clubkampioenschappen 2016 |
13-03 t/m 23-04 | Limburg afsluiten competitie 2015-2016 |
08-03 t/m 25-06 | Beker Brabant-Limburg 2016 |
13-02 t/m 14-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2016 |
2015 |
30-12 t/m 30-12 | CIYT 2015 U11-U17-U19 team tournament |
30-12 t/m 30-12 | CIYT 2015 U13-U15 team tournament |
22-12 t/m 22-12 | BC Good Luck Dynamic Tennis 2015 |
19-12 t/m 19-12 | J5-Springplanktoernooi BC Good Luck 2015 |
21-11 t/m 22-11 | Limburgse Kampioenschappen 2015 |
14-11 t/m 14-11 | MGS Badminton 2015 |
24-10 t/m 25-10 | OLAK 2015 |
20-09 t/m 31-01 | Limburg regio competitie 2015-2016 |
06-09 t/m 06-09 | BC Good Luck Clubkampioenschappen 2015 |
24-06 t/m 24-06 | Uitwisseling Dynamic Tennis Good Luck en Asterix 2015 |
19-04 t/m 19-04 | j5 toernooi bc rebeo 2015 |
15-03 t/m 15-03 | Limburg afsluiten competitie 2014-2015 |
09-03 t/m 27-06 | Bekerwedstrijden Zuid Nederland 2015 |
07-02 t/m 08-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2015 |
2014 |
30-12 t/m 30-12 | 2014 CIYT teamtournament U11-U13+U15 |
30-12 t/m 30-12 | 2014 CIYT teamtournament U17+U19 |
23-12 t/m 23-12 | BC Good Luck Dynamic Tennis 2014 |
20-12 t/m 20-12 | J5-Springplanktoernooi BC Good Luck 2014 |
15-11 t/m 16-11 | Limburgse Kampioenschappen 2014 |
25-10 t/m 26-10 | LKRT 2014 |
25-10 t/m 26-10 | OLAK 2014 |
27-09 t/m 27-09 | MGS Badminton 2014 |
15-09 t/m 19-01 | Limburg Regio Competitie 2014-2015 |
07-04 t/m 28-06 | Beker Brabant-Limburg 2014 |
30-03 t/m 30-03 | Limburg afsluiten competitie 2013-2014 |
16-02 t/m 16-02 | OLBT 2014 |
15-02 t/m 16-02 | LJK 2014 |
2013 |
30-12 t/m 30-12 | CIYT teamtournament 2013 U11_U13 |
30-12 t/m 30-12 | CIYT teamtournament 2013 U15 |
30-12 t/m 30-12 | CIYT teamtournament 2013 U17_U19 |
21-12 t/m 21-12 | J5-Springplanktoernooi BC Good Luck 2013 |
09-11 t/m 10-11 | Limburgse Kampioenschappen 2013 |
26-10 t/m 26-10 | OLAK 2013 |
21-09 t/m 21-09 | MGS Badminton |
02-09 t/m 20-01 | Limburg Regio competitie 2013-2014 |
15-06 t/m 15-06 | Carlton Gt Cup 2013 best of the rest |
27-04 t/m 27-04 | competitie slot Limburg |
18-03 t/m 16-06 | Beker Brabant-Limburg |
24-02 t/m 24-02 | BC Good Luck Clubkampioenschappen 2013 |
16-02 t/m 17-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2013 |
2012 |
30-12 t/m 30-12 | Carlton International Youth Tournament 2012 - Team Tournament - U11& U13 |
30-12 t/m 30-12 | Carlton International Youth Tournament 2012 - Team Tournament U 17 & U 19 |
30-12 t/m 30-12 | Carlton International Youth Tournament 2012 - Team Tournament U15 |
10-11 t/m 11-11 | Limburgse Kampioenschappen 2012 |
27-10 t/m 28-10 | OLAK 2012 |
22-09 t/m 22-09 | WvhB veteranen dag |
15-09 t/m 15-09 | MGS badminton 2012 |
10-09 t/m 21-01 | Regio Competitie Limburg 2012-2013 |
19-03 t/m 30-06 | Bekerwedstrijden 2012 |
11-02 t/m 12-02 | Limburgse Jeugdkampioenschappen 2012 |
2011 |
30-12 t/m 30-12 | CIYT team 2011 |
12-11 t/m 13-11 | Limburgse Kampioenschappen 2011 |
29-10 t/m 30-10 | OLAK 2011 |
23-10 t/m 23-10 | Open Limburgse Veteranen Kampioenschappen 2011 |
09-10 t/m 09-10 | ParagamesBreda 2011 |
17-09 t/m 17-09 | MGS badminton |
12-09 t/m 23-01 | Regio Competitie Limburg 2011-2012 |
01-05 t/m 01-05 | BC Good Luck Clubkampioenschappen 2011 |
12-02 t/m 13-02 | Limburgse Jeugdkampioenschappen 2011 |
2010 |
13-11 t/m 14-11 | Limburgse Kampioenschappen 2010 |
30-10 t/m 31-10 | OLAK 2010 |
24-10 t/m 24-10 | Open Limburgse Veteranen Kampioenschappen 2010 |
18-09 t/m 13-02 | competitie regio Limburg1011 |
26-06 t/m 27-06 | NK aangepast Badminton 2010 |
06-06 t/m 06-06 | J5-Springplanktoernooi BC Good Luck |
06-02 t/m 07-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2010 |
2009 |
14-11 t/m 15-11 | Limburgse Kampioenschappen 2009 |
31-10 t/m 01-11 | OLAK 2009 |
18-10 t/m 18-10 | Limburgse Veteranen Kampioenschappen 2009 |
11-10 t/m 11-10 | Paragames 2009 |
11-09 t/m 08-02 | Competitie Regio Limburg 2009-2010 |
14-02 t/m 15-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2009 |
2008 |
15-11 t/m 16-11 | Limburgse Kampioenschappen 2008 |
01-11 t/m 02-11 | OLAK 2008 |
19-10 t/m 19-10 | Limburgse Veteranen Kampioenschappen 2008 |
14-09 t/m 08-02 | Competitie Limburg 0809 |
03-07 t/m 04-07 | Jeugdolympiade 2008 |
16-02 t/m 17-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2008 |
2007 |
17-11 t/m 18-11 | Limburgse Senioren Kampioenschappen 2007 |
10-11 t/m 11-11 | OLAK 2007 |
21-10 t/m 21-10 | LVK_2007 |
14-10 t/m 14-10 | Paragames Breda 2007 |
16-09 t/m 09-02 | Competitie Limburg 2007-2008 |
09-06 t/m 10-06 | NK aangepast badminton 2007 |
24-02 t/m 25-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2007 |
2006 |
18-11 t/m 19-11 | Limburgse Senioren Kampioenschappen 2006 |
04-11 t/m 05-11 | OLAK 2006 |
22-10 t/m 22-10 | LVK2006 |
17-06 t/m 17-06 | MGS jubileum toernooi 2006 |
18-02 t/m 19-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2006 |
2005 |
19-11 t/m 20-11 | Limburgse Senioren Kampioenschappen 2005 |
05-11 t/m 06-11 | OLAK 2005 |
23-10 t/m 23-10 | Limburgse Veteranen Kampioenschappen 2005 |
08-10 t/m 08-10 | bredalympicsrol |
08-10 t/m 08-10 | bredalympicsstaand |
08-10 t/m 08-10 | bredalympicszit |
03-09 t/m 04-09 | BC Victoria Satellite |
12-02 t/m 13-02 | Limburgse Jeugd Kampioenschappen 2005 |